Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Touranie

Dzisiaj ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim pojazdem silnikowym. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować drzwiczki wlewu paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka utknęła w Volkswagenie Touranie . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki w Twoim Volkswagenie Touranie pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volkswagena Tourana utknęła?

Zaczniemy więc naszą stronę z treścią od wyjaśnień zakleszczone wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana . Najpierw skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volkswagena Tourana zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy przez jeden na raz różne problemy, które mogą powodować zacinanie się wycieraczek przednich Twojego Volkswagena Tourana :

  • Jedna z najbardziej podstawowych przyczyn zacinania się wycieraczek przednich w Twoim Volkswagenie Touranie jest związana z jednostką silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś dowiedz się przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej podstawowe, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, sprawdź do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, odkryjesz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź szybko przyczynę problemów, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana mogą nie działać z powodu uszkodzonego Comodo. Aby to ocenić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, winę za problem ponosi comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Volkswagena Tourana są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał sprawdzić dwie części samochodowe, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Volkswagen Touran 3?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volkswagenie Touranie zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volkswagena Tourana , korzenie twoich komplikacji są mniej więcej takie same. Chociaż z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieją dedykowane części samochodowe, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volkswagena Tourana. Pamiętaj więc, aby wykonać te same kontrole, co w poprzedniej części tej strony z treścią.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volkswagenie Touranie?

Na koniec, w tej drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić odblokowanie wycieraczek w Twoim Volkswagenie Touranie i ponowne prawidłowe działanie.

Jak odblokować wycieraczki mojego Volkswagena Tourana?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i w tej części nakreślimy je po kolei, to od Ciebie zależy, czy dopasujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zakleszczenie drzwiczek paliwa w Volkswagenie Touranie, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uważaj, że musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), a następnie zdejmij szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na silentblokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volkswagenie Touranie

    .

  • W takiej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować kommodo, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Zablokowana wycieraczka Volkswagen Touran spowodowana awarią zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić uszkodzoną część
Weiterlesen:
Silnik Volkswagena Touran 3 grzechocze, gdy jest zimny

.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagenie Touranie, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Touran.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector