Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Wycieraczka zablokowana w Volvo XC60

Dzisiaj ponownie postaramy się pomóc Ci rozwiązać drobne problemy związane z Twoim pojazdem silnikowym. Nie tak dawno widzieliśmy, jak odblokować klapkę paliwa, czy korek wlewu paliwa, dziś skoncentrujemy się na irytującej kwestii, która może być niebezpieczna w złych warunkach klimatycznych, będąc ofiarą wycieraczka zablokowana w Volvo XC60 . Aby temu zaradzić, po pierwsze spróbujemy zrozumieć, dlaczego wycieraczki Twojego Volvo XC60 pozostają zablokowane, a po drugie, jak je odblokować.

Dlaczego wycieraczka mojego Volvo XC60 blokuje się?

Zaczniemy więc naszą treść od przyczyn zablokowane wycieraczki Twojego Volvo XC60 . Najpierw skoncentrujemy się na wycieraczkach przednich, a za drugim razem na wycieraczkach tylnych.

Dlaczego przednie wycieraczki mojego Volvo XC60 zacinają się w górnym lub dolnym położeniu?

Przejdziemy jeden po drugim przez różne problemy, które mogą powodować blokowanie się wycieraczek przednich Twojego Volvo XC60 :

  • Jedną z najczęstszych przyczyn zacinania się wycieraczek w Twoim Volvo XC60 jest jednostka silnika, która je napędza. W rzeczywistości silniki te mogą z czasem tracić moc i prędzej czy później trzeba je wymienić. Powinieneś zauważ przed całkowitym zablokowaniem wycieraczek, że działają znacznie wolniej.
  • Mniej powszechne, ale nadal może się zdarzyć, jest to, że przednie pióra wycieraczek są zablokowane z powodu przedmiotu, który uniemożliwia działanie piór, spójrz do osi piór.
  • Jeśli jest to brak smarowania, zauważysz, że przednie wycieraczki działają wolniej, sprawdź dość szybko przyczynę awarii, w przeciwnym razie silniki zostaną wymuszone i uszkodzone.
  • Możliwe, że przednie wycieraczki Twojego Volvo XC60 mogą nie działać z powodu usterki Comodo. Aby to sprawdzić, musisz odłączyć przewody wyjściowe i połączyć je ze sobą, jeśli wycieraczki działają, za problem odpowiada comodo.
  • Wreszcie ostatnia możliwość, przednie wycieraczki Twojego Volvo XC60 są zablokowane z powodu awarii zasilania, więc będziesz musiał zweryfikować dwie części, przekaźnik i bezpiecznik.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Volvo XC60 ?

Dlaczego wycieraczka tylnej szyby w moim Volvo XC60 zablokowała się?

Jeśli chodzi o zablokowana wycieraczka tylnej szyby Twojego Volvo XC60 , korzenie twoich problemów są mniej więcej takie same. Mimo to, z tyłu Twojego pojazdu silnikowego jest tylko jedno pióro wycieraczki, nadal istnieje kilka dedykowanych części, które mogą powodować problemy tylko na tylnej szybie Twojego Volvo XC60. Pamiętaj więc, aby wykonać te same śledztwa, co w poprzedniej części tej treści.

Co mogę zrobić, aby odblokować wycieraczki w moim Volvo XC60?

Na koniec, w drugiej części, zobaczymy, jakie rozwiązania są dostępne, aby zapewnić odblokowanie wycieraczek w Twoim Volvo XC60 i ponowne ich prawidłowe działanie.

Jak odblokować wycieraczki w moim Volvo XC60?

Jeśli chodzi o wycieraczki przedniej szyby lub wycieraczki tylnej szyby, rozwiązania będą takie same i będziemy je szczegółowo opisywać w tej części, to od Ciebie zależy, czy dostosujesz je do części, która Cię dotyczy. Jeśli masz inne problemy z blokowaniem, takie jak zablokowana klapka wlewu paliwa w Volvo XC60, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat.

  • W takim przypadku będziesz musiał zlokalizować jednostkę silnika, następnie odłączyć kable zasilające od tego (uwaga musi być część z nich związana z różnymi prędkościami zamiatania), następnie zdjąć szczotki i drążek. W końcu będziesz musiał odkręcić te punkty mocowania, które są zwykle mocowane na cichych blokach i ponownie zamontować nowy silnik wycieraczek w Twoim Volvo XC60

    .

  • W tej sytuacji wymiana komoda będzie dość prosta, ale droga, część kosztuje zwykle około 200 €, po przetestowaniu będziesz mógł zdemontować komando, zdejmując osłonę z tyłu kierownicy, a następnie ją odłączając i zdejmując go za pomocą śrub mocujących, wystarczy ponownie zmontować nowy.
  • Wycieraczka Volvo XC60 zablokowana z powodu awarii zasilania: W tej ostatniej sytuacji będziesz musiał zlokalizować źródło awarii (bezpiecznik lub przekaźnik) i wymienić wadliwą część
Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volvo XC60?

.

Więcej wskazówek dotyczących Volvo XC60 znajdziesz w kategorii Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector