Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zablokowany bagażnik na Subaru Legacy, co mogę zrobić?

Mimo że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się znaczną ilością transportu w większości nowoczesnych pojazdów. Jeśli wybierasz się na wakacje, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Subaru Legacy to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Subaru Legacy się zaciął? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się w szczególności na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta zawartość może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Subaru Legacy.

Blokada bagażnika Subaru Legacy utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc nasz artykuł od korzenie pnia Subaru Legacy, które utknęły . Mogą być wielokrotne, chociaż w większości przypadków będą to te same komplikacje, które będą dotyczyć.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Subaru Legacy

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika na Subaru Legacy. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały przecięte siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnika nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być spowodowane podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje i twoje żarówki się nie przepalą (proszę zapoznać się z naszą treścią dotyczącą wymiany żarówek tylnych świateł w Subaru Legacy, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że tylna klapa Twojego Subaru Legacy jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Subaru Legacy

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Subaru Legacy, który jest wyzwalaczem twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Subaru Legacy, które pozostaje włączone

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Subaru Legacy

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest zwykle już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Subaru Legacy?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik utknął na Subaru Legacy skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Subaru Legacy z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji blokada bagażnika Twojego Subaru Legacy jest całkowicie zablokowana, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zlokalizować otwór (czasem ukryty z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Subaru Legacy .

Otwarty bagażnik zaklejony Subaru Legacy smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Subaru Legacy mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Subaru Legacy. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownej obsługi zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Subaru Legacy, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Subaru Legacy jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy wyjęcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i próbę usunięcia jak największej ilości ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie możesz otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Subaru Legacy , radzimy udać się do technika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Świeci się kontrolka ABS na Subaru Legacy, co robić ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Subaru Legacy, przejdź do naszej kategorii Subaru Legacy.

Ссылка на основную публикацию