Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zablokowany bagażnik w Renault Kangoo, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu najnowszymi pojazdami. Jeśli wybierasz się na przerwę, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Renault Kangoo to duża i bardzo użyteczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Renault Kangoo się zaciął? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Renault Kangoo.

Blokada bagażnika Renault Kangoo utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od źródła zablokowania bagażnika Renault Kangoo . Mogą być różne, jednak w większości przypadków będą to te same problemy.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Renault Kangoo

Pierwszy powód zablokowania bagażnika w Renault Kangoo. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały przecięte siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może równie dobrze powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Renault Kangoo, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że tylna klapa Twojego Renault Kangoo jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Renault Kangoo

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Renault Kangoo, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W tym przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Lampka kluczyka w Renault Kangoo 2 pozostaje włączona

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Renault Kangoo

Na koniec ostatnia możliwość, chociaż pochodzenie problemu jest zwykle już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Renault Kangoo?

Teraz, gdy odkryliśmy różne czynniki dla bagażnik utknął w Renault Kangoo , skupimy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Renault Kangoo z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Renault Kangoo jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba znaleźć dziurę (czasem schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Renault Kangoo .

Otwarty bagażnik utknął Renault Kangoo ze smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Renault Kangoo mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Renault Kangoo. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownej obsługi zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Renault Kangoo, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Renault Kangoo jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Renault Kangoo , radzimy udać się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Renault Kangoo 2 ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Renault Kangoo, przejdź do naszej kategorii Renault Kangoo.

Ссылка на основную публикацию