Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik na Subaru Forester, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, zakupy czy przeprowadzkę, bagażnik Twojego Subaru Forester to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Subaru Forester utknie? Właśnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się głównie na zamykaniu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Subaru Forester.

Blokada bagażnika Subaru Forester utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc nasze wytyczne od źródła utknięcia pnia Subaru Forester . Mogą być wielokrotne, jednak w większości przypadków będą to te same problemy, które będą dotyczyć.

Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie Subaru Forester ?

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Subaru Forester

Pierwsze wyjaśnienie pnia przyczepionego do Subaru Forester. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały przecięte siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być spowodowane przez tę samą wiązkę przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a twoje żarówki się nie przepalą (proszę zapoznać się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Subaru Forester, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że tylna klapa Twojego Subaru Forester jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Subaru Forester

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Subaru Forester, która jest przyczyną twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W tym przypadku działanie klamki bagażnika nie powoduje już uruchomienia systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Subaru Forester

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest zwykle już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Subaru Forester?

Teraz, gdy odkryliśmy różne przyczyny pień utknął na Subaru Forester , skupimy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Weiterlesen:
Kierownica zablokowana w moim Subaru Foresterze, co mam zrobić?

Otwieranie zablokowanego bagażnika Subaru Forester z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Subaru Forester jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba zlokalizować dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Subaru Forester .

Otwarty bagażnik zaklejony Subaru Forester sprayem ze smarem

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Subaru Forestera mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek Subaru Forester. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Subaru Forester, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Subaru Forester jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie są w stanie otworzyć zamkniętego bagażnika Subaru Forester , sugerujemy udanie się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Subaru Forester, co robić ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Forester, spójrz na kategorię Subaru Forester.

Ссылка на основную публикацию