Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w BMW X6, co mogę zrobić ?

Mimo że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużą ilością transportu w większości nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego BMW X6 to duża i bardzo użyteczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego BMW X6 się zaciął? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z BMW X6.

Blokada bagażnika BMW X6 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od źródła zablokowania bagażnika BMW X6 . Mogą być wielokrotne, jednak w wielu przypadkach będą to te same komplikacje, które będą się wiązać.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć światło silnika BMW X6 ?

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika BMW X6

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w BMW X6. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje, a także może powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być połączone z tą samą wiązką przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje, a Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w BMW X6, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że tylna klapa Twojego BMW X6 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Uszkodzony zamek bagażnika BMW X6

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego BMW X6, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika BMW X6

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż źródło problemu jest zwykle już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik BMW X6?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody bagażnik utknął w BMW X6 , skupimy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce BMW X6, co robić ?

Otwieranie zablokowanego bagażnika BMW X6 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego BMW X6 jest całkowicie zablokowany, klamka zewnętrzna może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze samochodu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Oczywiście nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie znaleźć dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego BMW X6 .

Otwarty bagażnik zablokowany BMW X6 sprayem ze smarem

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego BMW X6 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu należy oczyścić i nasmarować zamek BMW X6 środkiem odtłuszczającym. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownej obsługi zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną BMW X6, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego BMW X6 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego BMW X6 , zalecamy udanie się do mechanika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim BMW X6 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW X6, skonsultuj się z naszą kategorią BMW X6.

Ссылка на основную публикацию