Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Chevrolecie Volt, co mogę zrobić ?

Mimo, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu najnowszymi pojazdami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, zakupy czy przeprowadzkę, bagażnik Twojego Chevroleta Volta to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Chevroleta Volta utknął? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się w szczególności na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowaną szafkę bagażnika z Chevroleta Volta.

Blokada bagażnika Chevrolet Volt utknął, dlaczego?

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od źródła zablokowania bagażnika Chevroleta Volta . Może ich być wiele, jednak w wielu przypadkach będą to te same problemy.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Chevroleta Volt

Pierwszy powód, dla którego bagażnik utknął w Chevrolecie Volt. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały przecięte siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje, a także może powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do tej samej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwa problemy i Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Chevrolecie Volt, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że tylna klapa Twojego Chevroleta Volta jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Chevroleta Volta

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika twojego Chevroleta Volta, który jest przyczyną twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Silnik Chevroleta Volta grzechocze, gdy jest zimny

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Chevroleta Volta

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że pochodzenie problemu jest już ogólnie znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Chevroleta Volta?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody bagażnik utknął na Chevrolecie Volt , skupimy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Chevroleta Volta z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Chevroleta Volta jest całkowicie zablokowany, zewnętrzny uchwyt może być uszkodzony lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Prawdę mówiąc nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zlokalizować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Chevroleta Volta .

Otwarty bagażnik utknął Chevrolet Volt ze smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Chevroleta Volta mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Chevroleta Volta. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Chevrolet Volt, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Chevroleta Volta jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie możesz otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Chevroleta Volta , zalecamy udanie się do swojego mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Chevroleta Volta, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Volt.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Chevrolet Volt pachnie spalonym plastikiem?
Ссылка на основную публикацию