Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Mercedesie Benz C Class, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużą ilością transportu w najnowszych samochodach. Jeśli wybierasz się na wakacje, na zakupy lub do przeprowadzki, bagażnik Twojego Mercedesa Benz Klasy C to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Mercedesa Benz C Class utknie? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Mercedesa Benz klasy C.

Zamek bagażnika Mercedes Benz C Class utknął, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą treść od źródła zablokowania bagażnika Mercedes Benz C Class . Może ich być wiele, jednak w większości przypadków będą to te same problemy.

Cięcie przewodów połączeniowych zamka bagażnika Mercedes Benz C Class

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w Mercedesie C Class. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszą stroną z treścią dotyczącą wymiany żarówek tylnych świateł w Mercedes Benz C Class, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest dobry prawdopodobieństwo, że klapa bagażnika Twojego Mercedesa Benz Klasy C jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Mercedes Benz C Class

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Mercedes Benz C Class, który jest wyzwalaczem Twojego problemu . W rzeczywistości możliwe jest, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Mercedesie klasy C?

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Mercedes Benz C Class

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż pochodzenie problemu jest już powszechnie znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Mercedes Benz C Class?

Teraz, gdy poznaliśmy różne czynniki dla bagażnik naklejony na Mercedes Benz C Class skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Mercedes Benz C Klasa z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Mercedes Benz Klasy C jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Mercedes Benz C Class .

Otwarty bagażnik zablokowany Mercedes Benz C Class za pomocą sprayu smarującego

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Mercedes Benz C Class mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Mercedesa Benz Klasy C. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Mercedesa Classe C?

Otwórz zablokowaną klapę tylną Mercedes Benz C Class, spróbuj usunąć obcy przedmiot!

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Mercedesa Benz C Class jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie są w stanie otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Mercedes Benz C Class , radzimy udać się do technika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Mercedes Benz C Class, przejdź do naszej kategorii Mercedes Benz C Class.

Ссылка на основную публикацию