Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Mercedesie Benz E Class, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że pojazdy stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w najnowszych pojazdach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, zakupy czy przeprowadzkę, bagażnik Twojego Mercedesa Benz Klasy E to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Mercedesa Benz E Class się zaciął? Właśnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się w szczególności na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Mercedesa Benz E Class.

Blokada bagażnika Mercedes Benz E Class utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą treść od korzenie bagażnika Mercedes Benz E Class, które utknęły . Mogą być różne, jednak w wielu przypadkach będą to te same problemy.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Mercedesie Classe E?

Przecięcie przewodów połączeniowych zamka bagażnika Mercedes Benz E Class

Pierwsze wyjaśnienie bagażnika przyczepionego do Mercedesa Benz E Class. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do tej samej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a twoje żarówki się nie przepalą (proszę zapoznać się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Mercedes Benz E Class, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest dobry prawdopodobieństwo, że klapa bagażnika Twojego Mercedesa Benz Klasy E jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Uszkodzony zamek bagażnika Mercedes Benz E Class

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Mercedesa Benz Klasy E, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości możliwe jest, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Mercedes Benz E Class

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest na ogół już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Mercedes Classe E, co robić ?

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Mercedes Benz E Class?

Teraz, gdy odkryliśmy różne przyczyny bagażnik naklejony na Mercedes Benz E Class skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Mercedes Benz E Klasa z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Twojego Mercedes Benz E Class jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Co prawda nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zlokalizować otwór (czasami ukryty z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Mercedes Benz E Class .

Otwarty bagażnik zablokował Mercedes Benz E Class za pomocą sprayu smarującego

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Mercedes Benz E Class mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Mercedesa Benz Klasy E. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Mercedes Benz E Class, spróbuj usunąć obcy przedmiot!

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Mercedesa Benz E Class jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie są w stanie otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Mercedes Benz E Class , zalecamy udanie się do swojego mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz E Class, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz E Class.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Mercedesa Classe E, co robić ?
Ссылка на основную публикацию