Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Mercedesie Classe Glc, co mogę zrobić ?

Mimo że pojazdy mają tendencję do stania się coraz bardziej kompaktowymi, cieszymy się, że możemy cieszyć się znaczną ilością transportu w najnowszych pojazdach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Mercedesa Classe Glc to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, what to do if the trunk of your Mercedes Classe Glc is stuck? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Mercedesa Classe Glc.

Blokada bagażnika Mercedes Classe Glc utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą treść od korzenie bagażnika Mercedes Classe Glc, które utknęły . Mogą być różne, jednak w wielu przypadkach będą to te same problemy.

Weiterlesen:
Mój Mercedes Benz GLC Class jedzie w lewo, co robić?

Cięcie przewodów łączących blokadę bagażnika Mercedes Classe Glc

Pierwsze wyjaśnienie bagażnika przyczepionego do Mercedesa Classe Glc. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika mogły zostać przecięte siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy i Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Mercedesie Classe Glc, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Mercedesa Classe Glc jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Zepsuty zamek bagażnika Mercedes Classe Glc

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Mercedesa Classe Glc, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że na dłuższą metę zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie wyzwala już systemu. Możliwe, że nadal będziesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku mojego bagażnika Mercedes Classe Glc

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż źródło problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Mercedes Classe Glc?

Teraz, gdy odkryliśmy różne przyczyny bagażnik utknął na Mercedes Classe Glc , skupimy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Mercedesie Classe Glc?

Otwieranie zablokowanego bagażnika Mercedes Classe Glc z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Twojego Mercedesa Classe Glc jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponuje się środek zaradczy, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie znaleźć dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Mercedes Classe Glc .

Otwarty bagażnik utknął Mercedes Classe Glc za pomocą sprayu smarującego

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Mercedes Classe Glc mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek swojego Mercedes Classe Glc. To rozwiązanie może dać ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Mercedes Classe Glc, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Mercedesa Classe Glc jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy usunięcie jak największej liczby plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbować usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie możesz otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Mercedesa Classe Glc , radzimy udać się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Where to put coolant in Mercedes Benz GLC Class ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedesa Classe Glc, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Classe Glc.

Ссылка на основную публикацию