Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagen Transporter 6, co mogę zrobić?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu najnowszymi pojazdami. Jeśli wybierasz się na wakacje, na zakupy lub do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Transportera 6 to duża i bardzo użyteczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Transportera 6 utknie? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się w szczególności na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Transportera 6.

Blokada bagażnika Volkswagen Transporter 6 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą treść od geneza zacinającego się bagażnika Volkswagen Transporter 6 . Mogą być różnorodne, chociaż w większości przypadków będą to te same problemy, które będą dotyczyć.

Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Volkswagenem Transporterem 6

Volkswagen Transporter 6 przewody połączeniowe blokady bagażnika przecięte

Pierwszy powód, dla którego bagażnik utknął w Volkswagen Transporter 6. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z tą samą wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a Twoje żarówki nie są przepalone (jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan, zapoznaj się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagen Transporter 6), jest duża szansa klapa bagażnika Twojego Volkswagena Transportera 6 jest zablokowana z powodu awarii elektrycznej.

Volkswagen Transporter 6 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Transportera 6, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Transportera 6

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż źródło problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Transporter 6?

Teraz, gdy odkryliśmy różne czynniki dla bagażnik przyklejony do Volkswagena Transportera 6 , skupimy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep w Volkswagenie Transporterze?

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Transporter 6 z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość: zamek bagażnika Twojego Volkswagena Transportera 6 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Prawdę mówiąc nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zlokalizować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Transporter 6 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Transporter 6 smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Transportera 6 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu należy oczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Transporter 6 środkiem odtłuszczającym.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Transporter 6, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Transportera 6 zostanie zablokowany w wyniku obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Transporter 6 , radzimy udać się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Transporter 5?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Transporter 6, spójrz na kategorię Volkswagen Transporter 6.

Ссылка на основную публикацию