Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagen Transporter, co mogę zrobić?

Pomimo tego, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w najnowszych samochodach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Transportera to duża i bardzo użyteczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Transportera utknie? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale może się okazać, że ta zawartość okaże się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Transportera.

Blokada bagażnika Volkswagen Transporter utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc od treści naszego artykułu źródła zablokowania bagażnika Volkswagen Transporter . Mogą być wielokrotne, chociaż w większości przypadków będą to te same problemy, które będą dotyczyć.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Volkswagen Transporter

Pierwsze wyjaśnienie bagażnika przyczepionego do Volkswagena Transportera. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika mogły zostać przecięte siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z tą samą wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy i Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszymi treściami dotyczącymi wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagen Transporter, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagena Transportera jest zablokowana z powodu awarii elektrycznej.

Uszkodzony zamek bagażnika Volkswagen Transporter

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Transportera, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że po pewnym czasie może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie wyzwala już systemu. Możliwe, że nadal będziesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Volkswagena Transportera?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Transportera

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu w większości przypadków jest już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Transporter?

Teraz, gdy odkryliśmy różne przyczyny bagażnik przyklejony do Volkswagena Transportera skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Transporter z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagena Transportera jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Oczywiście nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Transporter .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Transporter smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Transportera mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu należy oczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Transportera środkiem odtłuszczającym. To rozwiązanie może dać ci możliwość ponownego uruchomienia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Transporter, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Transportera jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy wyjęcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i próbę usunięcia jak największej ilości ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Transporter , radzimy udać się do technika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Volkswagen Transporter 5?

W przypadku dalszych pytań dotyczących Volkswagen Transporter zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Volkswagen Transporter.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector