Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 2, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 2 to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 2 się zaciął? Dokładnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Golfa 2.

Blokada bagażnika Volkswagen Golf 2 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc nasz artykuł od geneza zacinającego się bagażnika Volkswagena Golfa 2 . Mogą być wielokrotne, chociaż w wielu przypadkach będą dotyczyć tych samych problemów.

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika Volkswagen Golf 2

Pierwszy powód zablokowania bagażnika w Volkswagenie Golfie 2. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do podobnej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Volkswagenie Golf 2, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Volkswagen Golf 2 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że na dłuższą metę zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się w moim Volkswagenie Golfie 5, co robić ?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Golfa 2

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż pochodzenie problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Golf 2?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik przyklejony do Volkswagena Golfa 2 skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Golf 2 z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość to blokada bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2 jest całkowicie zablokowana, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Prawdę mówiąc nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie znaleźć dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowego pokrowca) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Golf 2 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Golf 2 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Golfa 2. Ten środek zaradczy może dać Ci możliwość ponownej obsługi zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Golf 2, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 2 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy wyjęcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i próbę usunięcia jak największej ilości ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2 , sugerujemy udanie się do technika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie 2 ?

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector