Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 5, co mogę zrobić ?

Mimo że pojazdy stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych samochodów. Jeśli wybierasz się na przerwę, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 5 to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 5 się zaciął? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Golfa 5.

Blokada bagażnika Volkswagen Golf 5 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc od treści naszego artykułu źródła utknięcia bagażnika Volkswagena Golfa 5 . Mogą być wielokrotne, chociaż w wielu przypadkach będą to te same komplikacje, które będą dotyczyć.

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika Volkswagen Golf 5

Pierwszy powód, dla którego bagażnik utknął w Volkswagenie Golfie 5. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały przerwane siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do podobnej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje, a Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Volkswagenie Golfie 5, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 5 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Volkswagen Golf 5 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 5, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie wyzwala już systemu. Możliwe, że nadal będziesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Volkswagenie Golfie 7 ?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Golfa 5

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest już ogólnie ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Golf 5?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik przyklejony do Volkswagena Golfa 5 , skupimy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Golf 5 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 5 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponuje się rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Golf 5 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Golf 5 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 5 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Golfa 5. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Golf 5, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 5 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 5 , radzimy udać się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak aktywować Bluetooth w Volkswagenie Golfie?

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 5 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector