Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 6, co mogę zrobić ?

Mimo że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych samochodów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na przerwę, zakupy czy przeprowadzkę, bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 6 to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 6 się zaciął? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta zawartość może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Golfa 6.

Blokada bagażnika Volkswagen Golf 6 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc nasz artykuł od korzenie bagażnika Volkswagena Golfa 6, które utknęły . Mogą być różne, chociaż w wielu przypadkach będą to te same komplikacje, które będą się wiązać.

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika Volkswagen Golf 6

Pierwsze wyjaśnienie bagażnika, który utknął w Volkswagenie Golfie 6. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały przerwane siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być spowodowane podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje, a Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagenie Golf 6, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 6 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Uszkodzony zamek bagażnika Volkswagen Golf 6

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 6, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości możliwe jest, że po pewnym czasie zostanie zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Golf 7?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Golfa 6

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest na ogół już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Golf 6?

Teraz, gdy poznaliśmy różne czynniki dla bagażnik przyklejony do Volkswagena Golfa 6 skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Golf 6 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 6 jest całkowicie zablokowany, klamka zewnętrzna może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Golf 6 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Golf 6 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 6 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby oczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Golfa 6. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Golf 6, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 6 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy usunięcie jak największej liczby plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbować usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 6 , sugerujemy udanie się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Jak holować Volkswagena Golfa 2 ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector