Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 7, co mogę zrobić ?

Mimo że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych samochodów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 7 to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 7 się zaciął? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta strona z zawartością może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Golfa 7.

Blokada bagażnika Volkswagen Golf 7 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od geneza zacinającego się bagażnika Volkswagena Golfa 7 . Mogą być różne, jednak w większości przypadków będą to te same komplikacje, które będą się wiązać.

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika Volkswagen Golf 7

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w Volkswagenie Golfie 7. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być spowodowane podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje, a Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszą treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagenie Golf 7, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa klapa bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 7 jest zablokowana z powodu usterki elektrycznej.

Volkswagen Golf 7 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 7, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Golfa 7

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest na ogół już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Golf 7?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik przyklejony do Volkswagena Golfa 7 skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Golf 7 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 7 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponuje się środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba znaleźć otwór (czasem ukryty z tyłu plastikowego pokrowca) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Golf 7 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Golf 7 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 7 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Golfa 7. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Golf 7, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 7 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy wyjęcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i próbę usunięcia jak największej ilości ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 7 , sugerujemy udanie się do technika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Volkswagenie Golfie 4?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector