Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie 8, co mogę zrobić ?

Mimo, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w większości nowoczesnych pojazdów. Jeśli wybierasz się na wakacje, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 8 to duża i bardzo praktyczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 8 się zaciął? Właśnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Golfa 8.

Blokada bagażnika Volkswagen Golf 8 zablokowana, dlaczego?

Zacznijmy więc nasze wytyczne od źródła utknięcia bagażnika Volkswagena Golfa 8 . Mogą być różne, jednak w większości przypadków będą to te same komplikacje, które będą dotyczyć.

Przecięcie przewodów połączeniowych blokady bagażnika Volkswagen Golf 8

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w Volkswagenie Golfie 8. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do tej samej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje i Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Volkswagenie Golfie 8, jeśli nie wiesz jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 jest zablokowana z powodu usterki elektrycznej.

Uszkodzony zamek bagażnika Volkswagen Golf 8

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że na dłuższą metę zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W tym przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak holować Volkswagena Golfa 5 ?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Golfa 8

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest zwykle już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Golf 8?

Teraz, gdy poznaliśmy różne czynniki dla bagażnik przyklejony do Volkswagena Golfa 8 skoncentrujemy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Golf 8 z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 jest całkowicie zablokowany, klamka zewnętrzna może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponujemy rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Prawdę mówiąc nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie znaleźć dziurę (czasem ukrytą z tyłu plastikowej osłony) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Golf 8 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Golf 8 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby oczyścić i nasmarować zamek Volkswagena Golfa 8. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Golf 8, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Golfa 8 jest zablokowany w wyniku obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W takim przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 , zalecamy udanie się do mechanika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 6?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 8, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector