Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo 3, co mogę zrobić ?

Mimo że samochody mają tendencję do stopniowego zmniejszania się, cieszymy się, że możemy cieszyć się znaczną ilością transportu w najnowszych samochodach. Jeśli wybierasz się na wakacje, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Volkswagen Polo 3 to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Polo 3 się zaciął? Dokładnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się w szczególności na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Polo 3.

Blokada bagażnika Volkswagen Polo 3 utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od geneza zacinającego się bagażnika Volkswagen Polo 3 . Mogą być różnorodne, chociaż w większości przypadków będą to te same problemy, które będą dotyczyć.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Volkswagen Polo 3

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w Volkswagen Polo 3. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów blokady bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być spowodowane podobną wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy, a Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Volkswagen Polo 3, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagen Polo 3 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Volkswagen Polo 3 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Polo 3, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie aktywuje już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Volkswagen Polo 4

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Polo 3

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Polo 3?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik przyklejony do Volkswagena Polo 3 skoncentrujemy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Polo 3 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 3 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzny uchwyt może być uszkodzony lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Owszem, nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 3 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Polo 3 smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 3 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby wyczyścić i nasmarować zamek Twojego Volkswagen Polo 3. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Volkswagen Polo 3, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagen Polo 3 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Polo 3 , radzimy udać się do technika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 6?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 3 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector