Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo 4, co mogę zrobić ?

Chociaż pojazdy mają tendencję do stopniowego zmniejszania się, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w najnowszych samochodach. Jeśli wybierasz się na przerwę, zakupy lub przeprowadzkę, bagażnik Twojego Volkswagen Polo 4 to duża i bardzo ważna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Polo 4 się zaciął? Właśnie na to postaramy się dzisiaj odpowiedzieć. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta zawartość może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Polo 4.

Blokada bagażnika Volkswagen Polo 4 utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc nasz artykuł od geneza zacinającego się bagażnika Volkswagen Polo 4 . Może ich być wiele, jednak w większości przypadków będą to te same problemy.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Volkswagen Polo 4

Pierwszy powód, dla którego bagażnik utknął w Volkswagen Polo 4. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały zerwane siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować problemy z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do podobnej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwa problemy i Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z naszą treścią dotyczącą wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagen Polo 4, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Volkswagen Polo 4 zepsuty zamek bagażnika

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Volkswagena Polo 4, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że w miarę upływu czasu może zostać zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie wyzwala już systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracające się mechanizmy.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagen Polo 4 ?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Polo 4

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż źródło problemu w większości przypadków jest już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Polo 4?

Teraz, gdy poznaliśmy różne czynniki dla bagażnik przyklejony do Volkswagena Polo 4 skoncentrujemy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Polo 4 z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzna klamka może być uszkodzona lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze samochodu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba będzie zidentyfikować dziurę (czasami ukrytą z tyłu plastikowego pokrowca) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Polo 4 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby oczyścić i nasmarować zamek Twojego Volkswagen Polo 4. Ten środek zaradczy może dać Ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Volkswagen Polo 4, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagen Polo 4 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 , sugerujemy udanie się do mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Polo 4 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector