Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo 6, co mogę zrobić ?

Pomimo faktu, że samochody stają się coraz bardziej kompaktowe, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu najnowszymi pojazdami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Polo 6 to duża i bardzo użyteczna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Polo 6 się zaciął? Dokładnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ten artykuł może okazać się przydatny, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć przyczyny blokady bagażnika, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Polo 6.

Blokada bagażnika Volkswagen Polo 6 utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od źródła zablokowania bagażnika Volkswagen Polo 6 . Mogą być wielokrotne, jednak w większości przypadków będą to te same komplikacje, które będą dotyczyć.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagen Polo 4 ?

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Volkswagen Polo 6

Pierwsza przyczyna zablokowania bagażnika w Volkswagen Polo 6. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika mogły zostać zerwane siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może równie dobrze powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do tej samej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje, a Twoje żarówki nie są przepalone (zapoznaj się z naszym artykułem o wymianie żarówek tylnych świateł w Volkswagen Polo 6, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Uszkodzony zamek bagażnika Volkswagen Polo 6

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest blokada bagażnika Twojego Volkswagena Polo 6, która jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości jest możliwe, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie wyzwala już systemu. Możliwe, że nadal będziesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Polo 6

Wreszcie ostatnia możliwość, mimo że źródło problemu jest w większości przypadków już znane. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Polo 6?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody bagażnik przyklejony do Volkswagena Polo 6 , skupimy się na rozwiązania do otwierania zablokowanego bagażnik samochodowy.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo 4?

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Polo 6 z wewnętrznym zamkiem

.

Przy pierwszej okazji zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzny uchwyt może być uszkodzony lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku proponuje się rozwiązanie, przejdź przez wnętrze auta użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Właściwie nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który pozwala otworzyć go od środka, trzeba będzie znaleźć dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Polo 6 smarem w sprayu

Drugie lekarstwo. Możliwe, że z czasem kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza pojazdu użyj odtłuszczacza, aby oczyścić i nasmarować zamek Volkswagen Polo 6. Ten środek zaradczy może dać ci możliwość ponownego użycia zablokowanego bagażnika.

Otwórz zablokowaną klapę tylną Volkswagen Polo 6, spróbuj usunąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Polo 6 jest zablokowany w wyniku obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Od Ciebie zależy usunięcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza pojazdu silnikowego, aby uzyskać jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i spróbuj usunąć jak najwięcej ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 , zalecamy udanie się do swojego mechanika samochodowego, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę, aby odblokuj bagażnik swojego pojazdu mechanicznego .

Weiterlesen:
Mój Volkswagen Polo 3 zjeżdża w prawo, co robić ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 6, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 6.

Ссылка на основную публикацию