Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo 8, co mogę zrobić ?

Chociaż pojazdy mają tendencję do stania się coraz bardziej kompaktowymi, cieszymy się, że możemy cieszyć się dużym natężeniem transportu w najnowszych samochodach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na zakupy, czy do przeprowadzki, bagażnik Twojego Volkswagena Polo 8 to duża i bardzo cenna przestrzeń. Więc, co zrobić, jeśli bagażnik Twojego Volkswagena Polo 8 się zaciął? Właśnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Skoncentrujemy się głównie na zamknięciu zablokowanego sejfu, ale ta zawartość może okazać się przydatna, jeśli nie możesz już zamknąć bagażnika. W pierwszym kroku postaramy się znaleźć motywy zaklejonej szafki bagażowej, a w drugim kroku, jak otworzyć zablokowany bagażnik z Volkswagena Polo 8.

Blokada bagażnika Volkswagen Polo 8 utknęła, dlaczego?

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od korzenie bagażnika Volkswagen Polo 8, które utknęły . Mogą być różne, jednak w większości przypadków będą to te same komplikacje, które będą się wiązać.

Przecięte przewody połączeniowe blokady bagażnika Volkswagen Polo 8

Pierwsze wyjaśnienie bagażnika zablokowanego w Volkswagen Polo 8. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały zerwane siłą lub spowodowane wstrząsami. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być podłączone do tej samej wiązki przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje i Twoje żarówki nie są przepalone (proszę zapoznać się z treścią na temat wymiany żarówek tylnych świateł w Volkswagen Polo 8, jeśli nie wiesz, jak zweryfikować ich stan), jest duża szansa, że klapa bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 jest zablokowana z powodu problemu elektrycznego.

Uszkodzony zamek bagażnika Volkswagen Polo 8

Drugą możliwością zablokowania pnia jest to, że jest zamek bagażnika Twojego Volkswagena Polo 8, który jest przyczyną Twojego problemu . W rzeczywistości możliwe jest, że z czasem zostanie on zablokowany lub że wewnętrzne mechanizmy mogą się zepsuć. W takim przypadku działanie klamki bagażnika nie uruchamia już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale nie obracają się mechanizmy.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Volkswagen Polo 5 ?

Coś się zacięło w zamku bagażnika mojego Volkswagena Polo 8

Wreszcie ostatnia możliwość, chociaż pochodzenie problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę np. kurtkę, liście… ) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć zablokowany bagażnik Volkswagen Polo 8?

Teraz, gdy odkryliśmy różne powody, dla których bagażnik przyklejony do Volkswagena Polo 8 , skupimy się na możliwości otwarcia zablokowanego bagażnik samochodowy.

Otwieranie zablokowanego bagażnika Volkswagen Polo 8 z wewnętrznym zamkiem

.

Pierwsza możliwość, zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 jest całkowicie zablokowany, zewnętrzny uchwyt może być uszkodzony lub możesz mieć problem z elektrycznością. W takim przypadku zaproponowano ci środek zaradczy, przejdź przez wnętrze pojazdu użyj wewnętrznego uchwytu bagażnika . Owszem, nie wszyscy o tym wiedzą, ale w bagażniku jest wewnętrzny mechanizm, który umożliwia otwarcie go od środka, trzeba znaleźć dziurę (czasami schowaną za plastikową osłoną) na środku tylnej klapy, w którą można włożyć śrubokręt i nacisnąć po bokach, aby odblokować zamek bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 .

Otwarty bagażnik utknął Volkswagen Polo 8 smarem w sprayu

Drugie rozwiązanie. Możliwe, że w miarę upływu czasu kurz, zamknięcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 mogło się zaciąć , aby się go pozbyć, z wnętrza samochodu należy oczyścić i nasmarować zamek swojego Volkswagen Polo 8. Odtłuszczaczem. To rozwiązanie może dać Ci możliwość ponownego użycia zamkniętego bagażnika.

Otwórz zablokowaną tylną klapę Volkswagen Polo 8, spróbuj wyjąć obcy przedmiot

Wreszcie ostatnia możliwość, możliwe jest, że bagażnik Twojego Volkswagena Polo 8 jest zablokowany z powodu obcego przedmiotu, który dostał się do zamka. W tym przypadku jest kilka rozwiązań. Do Ciebie należy wyjęcie jak największej ilości plastikowych osłon z wnętrza samochodu, aby mieć jak najbardziej otwarty dostęp do zamka i próbę usunięcia jak największej ilości ciał obcych z zamknięcia bagażnika za pomocą szczypiec. Jeśli ty nie można otworzyć zamkniętego bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 , zalecamy udanie się do technika, który będzie miał narzędzia i bardziej zaawansowaną wiedzę do odblokuj bagażnik swojego samochodu .

Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Volkswagenie Polo 5?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector